Alert news
Kryzys finansowy odbija się czkawką..
06 stycznia 2009
 

kryzys odbija się czkawkąDuże zwolnienia w branży finansowej szczególnie w bankowości i nieruchomościach. Tylko firmie jednej z naszych czytelniczek zwolniono pod koniec zeszłego roku ok. 20% pracowników a to ponoć nie koniec. Znaczący na rynku deweloperzy w tym przemysłowi jak ProLogis, Panattoni również dokonali znacznych redukcji stanowisk.

Wg coraz większej rzeszy naszych Użytkowników strach przechodzić teraz do deweloperów, którzy powoli wycofują się z Polski.


Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Powód jest prosty -  brak finansowania projektów. Agencje nieruchomości również odczuwają zastój. I tu nie brak zwolnień, likwidacji stanowisk, szczególnie w działach nieruchomości mieszkaniowych oraz działkach, co szczęśliwsi zostają przesunięci do innych działów.

Dodatkowo pracodawcy redukują pensje, u osoby, która nadesłała ten alert pensje spadły o min. o 20%! Jak ktoś się nie godzi, to pracodawcom jest to na rękę – zwolni się stanowisko.

W sumie rozumiemy ich, każdy, jak może, tnie koszty…ciekawe tylko na jak jeszcze dużą skalę… W bankowości sytuacja jeszcze gorsza. Wg innego naszego czytelnika Millennium ma zwolnić do 150 osób(?)..!

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.


AlertFinansowy.pl

Dodaj do:dodaj do wykop.pldodaj do twitter.pl