Alert news
40 calowy telewizor Samsung lub XBOX360 za darmo... w Open Finance
21 grudnia 2010
 

pkobp Już tylko kilka dni zostało do świąt i powoli zaczynają kończyć się świąteczne promocje, rabaty i upusty, dlatego warto jeszcze raz przejrzeć najciekawsze oferty banków, operatorów sieci komórkowych, hipermarketów, czy też producentów przeróżnego rodzaju towarów.Przeczytaj opinie o Open Finance - Zobacz profil!

Zresztą niektóre świąteczne promocje nie kończą się na świętach i trwają dłużej. Na przykład oferta Pakietu Oszczędnościowego Open Finance. Open Finance jest firmą godną zaufania i jeżeli wprowadza do obiegu jakiś produkt czy też usługę można liczyć, że jest to dobra oferta. Dlatego warto zainteresować się Pakietem Oszczędnościowym tej firmy.

Dlaczego warto zainteresować się tą propozycją?
Z prostego powodu, ponieważ inwestor inwestując w ten pakiet inwestuje swoje pieniądze w trzymiesięczną lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek, która jest oprocentowana aż na 9,72 proc. w skali roku. Wartość zainwestowanych środków w tę lokatę powinna wynosić minimum 3000 zł. Ale dla pojedynczej lokaty kwota zainwestowanych środków nie może przekroczyć 10 000 zł. A to z tego powodu, jak napisano w ofercie: "z uwagi na zaokrąglenie kwoty podatku od dochodów kapitałowych, a podatek ten wynosi 0 zł, co oznacza, że inna lokata, dla której podatek byłby równy 19 proc. musiałaby mieć oprocentowanie 12 proc. aby klient uzyskał analogiczny zysk".

Konto osobiste 360°

Pamiętajmy jednak, że jest to pakiet więc prócz lokaty Open Finance proponuje zainwestowanie w produkt regularnego inwestowania z gwarancją kapitału o wartości minimum 45 tysięcy zł. A więc jest to nad wyraz opłacalny biznes dla osób z kasą. Powiedzmy sobie też szczerze, że osób, które stać na zainwestowanie kilkudziesięciu tysięcy złotych w ten pakiet z pewnością nie zabraknie. I to nie dlatego, że na inwestorów czekają nagrody w postaci 40 calowego telewizora marki Samsung lub XBOX360 4GB + Kinect, ale dlatego ponieważ jest to interesująca oferta. Ale to nie wszystkie nagrody, bowiem Open Finance przygotowała również dla inwestujących w ten pakiet do wyboru: kamery Toshiba, mini wieże oraz szereg innych nagród. Pełna informacja na temat Świątecznego Pakietu Oszczędnościowego Open Finance znajduje się u doradcy. I jeszcze jedna ważna wiadomość - promocja tego pakietu potrwa do 31 grudnia 2010 roku.

Konto osobiste 360°

Na naszym portalu możesz podzielić się swoją opinią na temat Open Finance.

AlertFinansowy.pl


Dodaj do:dodaj do wykop.pldodaj do twitter.pl