Alert news
Zarabiaj na sprzedaży i leasingu samolotów
06 kwietnia 2011
 
Zarabiaj na sprzedaży i leasingu samolotów Weź udział w ofercie publicznej i kup akcje AerFinance Plc!
W dniach 4-11 kwietnia 2011 roku można składać zapisy na akcje brytyjskiego holdingu lotniczego AerFinance Plc, który zadebiutuje na NewConnect. Inwestorom zaoferowanych zostanie 3.800.000 akcji, cenę emisyjną ustalono na 2 zł.

Brytyjski AerFinance Plc działa jako fundusz inwestujący w perspektywiczne spółki z branży lotniczej oraz IT. Środki z emisji zamierza przeznaczyć na rozszerzenie działalności o sprzedaż i leasing samolotów klasy business.

Dlaczego warto zainwestować?

  • Dynamicznie rozwijające się spółki z naszego portfela, które swoją realną wartość rynkową osiągną w ciągu 1-3 lat.

  • Większość kapitału z oferty publicznej przeznaczona zostanie na zakup samolotów wystawionych na aukcje w celu uzyskania przychodów z ich sprzedaży i wynajmu. Tylko wysoko niedoszacowane, gwarantujące wysoką stopę zwrotu samoloty zostaną zakupione.

  • Dodatkowe projekty mogą otrzymać wsparcie finansowe z Unii Europejskiej, co zmniejszy wymagania kapitałowe, a zatem podniesie wartość spółki bez negatywnego efektu na naszym akcjonariacie.

  • Doświadczony i pomysłowy management spółki.

  • Brytyjskie prawo korporacyjne chroniące biznes i akcjonariuszy.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami emisji dostępnymi po kliknięciu na poniższy link.

Kontakt dla inwestorów:

Łukasz Feldman
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 530 900 604
www.Prometeia.pl

Niniejsza informacja ma wyłącznie charkter promocyjny. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Emitencie i papierach wartościowych będących przedmiotem publicznej oferty jest prospekt emisyjny dostępny na stronie Emitenta www.aerfinance.com
Dodaj do:dodaj do wykop.pldodaj do twitter.pl