Doradcy finansowi

Niezależnie od tego czy uważasz doradców finansowych za złodziei czy wierzysz w ich dobre intencje mamy dla Ciebie rzetelne i sprawdzone informacje na temat ich działalności. Zastanawiasz się czy doradcy finansowi mają podpisaną umowę ze wszystkimi instytucjami finansowymi czy też oferują produkty tylko kilku wybranych banków? Powiemy Ci którzy doradcy finansowi robią klientów na szaro, a którzy starają się naprawdę pomóc. Jeśli zachodzisz w głowę skąd doradcy finansowi biorą pieniądze skoro Ty im nic nie płacisz, przeczytasz tu jak działa ten system pośrednictwa. Zawsze bałeś się wejść do biura doradcy finansowego, bo wydawało Ci się, że oni są tylko dla szczególnych, bogatych klientów? Odczarujemy tę magię i poprowadzimy Cię do najlepszego doradcy finansowego na rynku.

AlertFinansowy.pl podpowie Ci, po które produkty warto sięgnąć u doradcy finansowego. Znajdziesz tu porady jak nie dać się doradcy namówić na rzeczy, które są Ci niepotrzebne. Pamiętaj, że doradcy finansowi są tak szkoleni, żeby nawet osobie potrzebującej kredytu wcisnąć najnowszą turbo super oszczędną lokatę. Wykorzystuj z nami potencjał doradców finansowych i bądź ostrożny.

fritzexchange,    03 maja 2017

Prowadzisz firmę i współpracujesz z zagranicznymi kontrahentami? W takim razie musisz wiedzieć, gdzie wymieniać waluty, aby nie stracić. Sprawdź, które kantory oferują aktualnie najlepsze kursy.

getbucks,    01 marca 2017

Najgorszą sytuacją, na jaką możemy trafić jest ta, gdy dojdzie do nawarstwienia się kredytów, czynszu, opłat za media i innych wydatków. Często wtedy wiele osób nie jest w stanie poradzić sobie i ogarnąć odpowiednio własnej sytuacji finansowej. Wpada w niebezpieczną spiralę zadłużenia, z której bardzo ciężko jest wyjść obronną ręką. Na szczęście jest kilka sposób, jak nie dać się takim kłopotom.

pzu,    23 lutego 2017

Ubezpieczenie AC jest dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym. Taka polisa chroni auto przed szkodami powstałymi na skutek kolizji, wypadku czy zdarzeń losowych. AC zapewnia również wypłatę odszkodowania w przypadku kradzieży pojazdu. Rozważając zakup takiej polisy, warto dowiedzieć się, kto i w jakich przypadkach może dostać zniżki.

toyotabank,    15 lutego 2017

Konto oszczędnościowe to rozwiązanie, które – obok lokat – cieszy się sporym zainteresowaniem klientów banków. Pozwala na gromadzenie środków i pomnażanie kapitału bez żadnego ryzyka. Czy jest to sposób na wypracowanie wysokich zysków?

bgzbnpparibas,    15 lutego 2017

Rynek pożyczkowy to zdecydowanie jedna z najszybciej rozwijających się branż w Polsce. Świadczy o tym nie tylko liczba ofert, ale przede wszystkim wciąż rosnące zainteresowanie pożyczkobiorców. Firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw ich potrzebom, oferując coraz korzystniejsze warunki umowy. Możemy też wybierać spośród ofert promocyjnych, sezonowych, a także dla stałych klientów. Co proponują Lendon, Chwilówkomat i HapiPożyczki? Sprawdziliśmy ich oferty.

open,    26 stycznia 2017

Kredyty i pożyczki gotówkowe można przeznaczyć na dowolny cel – instytucje finansowe nie wymagają zazwyczaj deklaracji ani rozliczenia z przyznanych środków. Innym produktem są jednak kredyty sprecyzowane, na przykład kredyt hipoteczny (na zakup mieszkania) lub samochodowy. W tym przypadku bank wymaga dokumentów potwierdzających zakup określonego towaru.

pkopte,    19 grudnia 2016

Środki gromadzone na Indywidualnym Koncie Emerytalnym (IKE) nie są zamrożone na długie lata. To oszczędzający decyduje o terminie i sposobie ich wypłaty, jednak pochopna decyzja może oznaczać utratę ulgi podatkowej.

pozyczkaplus,    19 grudnia 2016

Zawierając umowę, zobowiązujemy się do dotrzymania jej warunków. W związku z jej postanowieniami mamy pewne prawa, ale i obowiązki. Nie inaczej jest w przypadku umowy pożyczkowej, którą można zawrzeć nawet w trybie online. Ważnym zobowiązaniem pożyczkobiorcy jest dopełnienie terminu spłaty pożyczki w terminie wskazanym w umowie.

nn.pl,    08 grudnia 2016

Zdecydowałeś, że podpiszesz polisę na życie? W takim razie musisz wybrać sumę ubezpieczenia. Ponieważ twoje potrzeby zmieniają się w czasie, w różnych okresach możesz wybierać różną sumę ubezpieczenia.

lu,    29 listopada 2016

Ubezpieczenie OC jest polisą obowiązkową, dlatego na jej wykupienie decyduje się każdy właściciel samochodu. Są jednak przypadki, kiedy warto rozważyć zakup ubezpieczenia AC. Kto powinien zainteresować się tą polisą?