Kredyty samochodowe

Getin Noble Bank

Kredyt samochodowy - nowe

Wysokość raty: 954.83 PLN / miesiąc

Oprocentowanie: 5.63 % / w skali roku

Prowizja: 0.00 % / jednorazowa

Koszt miesięczny obsługi kredytu
Wysokość raty 954.83 PLN Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania. Oprocentowanie kredytu jest zmienne. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty w zależności od indywidualnej oceny klienta.


Oferta zawiera parametry bazowe. Do kredytu mogą zostać doliczone koszty prowizji oraz ubezpieczenia. Ich wysokość zależy od indywidualnych negocjacji.
Oprocentowanie nominalne 5.49 %
Oprocentowanie rzeczywiste 5.63 %
Prowizja 0.00 % Minimalna wysokość prowizji wynosi 0%.
Kredytowanie zakupu pojazdu o DMC pow. 3,5t niespełniających norm co najmniej EURO4 skutkuje podwyższeniem prowizji o 2 p.p.
Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 PLN W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę (ustawa o kredycie konsumenckim).
Ubezpieczenie 0.00 % Ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane
Rodzaj zabezpieczenia Przewłaszczenie częściowe pojazdu na bank oraz cesja praw z polisy AC.
Plusy
  • Uproszczonej procedurze przyznania mogą podlegać kredyty w kwocie do 50 tys. zł.
  • W przypadku, gdy kredyt samochodowy udzielany jest firmie, bank nie wymaga dokumentowania zdolności kredytowej a jedynie oświadczenie o dochodach.
Minusy
  • Oprocentowanie jest podwyższane o:
    - 2 pkt. proc., jeżeli klient odstąpi od ubezpieczenia AC
  • Aby ubiegać się o kredyt samochodowy w GETIN Banku należy okazać: dowód osobisty i drugi dokument potwierdzający tożsamość (mężczyźni, którzy nie ukończyli 28 lat proszeni są też o przedłożenie książeczki wojskowej); oświadczenie o dochodach .