AlertFinansowy.pl,    30 grudnia 2011

ing Wczoraj napisaliśmy o poważnej awarii w mBanku. Dzisiaj natomiast użytkownicy informują nas o problemach z zalogowaniem się do Banku ING. Alertowicz Łukasz przesłał nam screen z komunikatem, który wyświetla się przy próbie zalogowania.


AlertFinansowy.pl,    08 sierpnia 2011
ZUNO Bank – nowy gracz na polskim rynku? Pod koniec 2010 roku Grupa Raiffeisen uruchomiła na Słowacji internetowy bank Zuno.
Zuno może się stać istotnym konkurentem dla wielu banków. Jako bank internetowy ponosi dużo niższe koszty operacyjne, tym samym może zaproponować atrakcyjniejsze produkty.

Nadesłane przez: Rubasek,    26 lipca 2011
KRD Otrzymaliśmy alert od naszego czytelnika Rubasek o treści: Witam, jesteśmy w trakcie budowy domu. Podpisaliśmy umowę z wykonawcą. W umowie wyraźnie był zapisany punkt, iż zapłata za etap następuje po spisaniu protokołu przez dwie. Tymczasem nigdy nie spisaliśmy takiego protokołu, gdyż wykonawca nie chciał, lecz my wpłacaliśmy wynagrodzenie na etapy.

Michał Krajkowski analityk produktów finansowych DK NOTUS,    15 lipca 2011
Jak nie przegrać bitwy o bezpieczny kredyt hipoteczny. Starając się o kredyt hipoteczny, należy dokładnie przygotować się do procesu pozyskania tej formy finansowania lokalu mieszkaniowego. Kilka poniższych wskazówek sprawi, że szanse na jego uzyskanie znacznie wzrosną.

Nadesłane przez: dremax,    11 lipca 2011
pit_www2.jpg Otrzymaliśmy alert od Użytkowniczki dremax o treści: "Proszę mi powiedzieć jeśli mąż dostał komornika i on przejmuje podatek za 2010 komornik a ja nie pracuję ale rozliczam się z mężem oraz mamy ulgę na dziecko czy w takim przypadku tez można przejąć nadpłatę?"

Robert Pawlik, doradca finansowy Domu Kredytowego NOTUS,    21 czerwca 2011
Kredyt hipoteczny - co może powiedzieć nam doradca? Wiele istotnych decyzji stoi przed zamierzającymi kupić mieszkanie. Pierwsza z nich to ta, dotycząca samej nieruchomości - czy kupić mieszkanie, czy dom, a może wybudować go samemu. Kolejna wiąże się z wyborem kredytu hipotecznego w szerokiej ofercie bankowej. Kredytu najlepszego dla nas samych.

Nadesłane przez: Tomek,    03 czerwca 2011
inwestycja w złotoUtrzymujący się wciąż od kilku lat kryzys gospodarczy odczuwają boleśnie już nie tylko Stany Zjednoczone, ale również kraje Starego Kontynentu. Ameryka kichnęła, Europa zachorowała. Stałe zadłużanie się w dobie regresu wzbudza popyt na złoto i srebro.

AlertFinansowy.pl,    31 maja 2011
bez_podatku_belki.jpgTak, jak jednodniowe lokaty w bankach pomagały uniknąć podatku, tak w podobny sposób lokaty sprzedawane jako polisy na życie pozwalały uciec przed płaceniem podatku Belki. I co na to Fiskus? Nie pozostał obojętny – właśnie zaczął upominać się o swoje pieniądze i zamierza pobierać prowizję od podobnych lokat.

Tomasz Maciejewski Doradca Finansowy, Dom Kredytowy Notus.,    23 maja 2011
Co może bank, gdy my możemy niewiele? Spowolnienie gospodarcze, kryzys instytucji finansowych. W efekcie ograniczona dostępność finansowania przez banki zakupu nieruchomości, czy wzrost kosztów kredytów udzielonych już w latach poprzednich.

AlertFinansowy.pl,    09 maja 2011
Ciekawa propozycja od GTS Energia Wydawać by się mogło, że po świętach skończą się już wszelkiego rodzaju promocje, rabaty i upusty, a tymczasem nic bardziej błędnego, ponieważ na rynkach finansowych, telefonii komórkowej, klasycznej oraz na rynku sprzedaży i usług nadal ruch.