Alert news
Rodzina na swoim - 3 x 0 w Lukas
01 lutego 2011
 

lukas Trochę nerwowo zaczyna robić się na rynku kredytów mieszkaniowych. Jak wiadomo od nowego roku weszła pełna wersja rekomendacji T i z pewnością o kredyt mieszkaniowy będzie już znacznie trudniej niż dotychczas, chociaż wielu analityków finansowych dowodzi, że niewiele się na tym rynku zmieni.Zobacz opinie o Lukas Bank w Twoim mieście!

Wprawdzie trudno przewidzieć jaka będzie reakcja banków, ale jak zapewne pamiętamy od chwili wejścia w życie pierwszych zapisów rekomendacji T banki bardzo szybko dostosowały się do nowej sytuacji, teraz czas oczekiwania na decyzję może się wprawdzie wydłużyć, ale być może banki swoim klientom zrekompensują tą niedogodność jakimiś bonusami. Takimi na przykład jak najnowsza oferta Lukas Banku i jego kredytu mieszkaniowego 3x0. Skąd nazwa 3x0? Ponieważ Lukas Bank postanowił w ramach realizowanego programu "Rodzina na swoim" nie pobierać od swoich klientów prowizji. Ponadto osobom, które zdecydują się na kredyt hipoteczny w Lukas Banku bank nie będzie pobierał opłat za wycenę nieruchomości, a także kredyt ten można w tym banku uzyskać bez posiadania jakiegokolwiek wkładu własnego.

Szukasz kredytu mieszkaniowego „Rodzina na swoim”? Sprawdź ofertę 3x0 w Lukas Bank

Na takie preferencyjne kredyty mieszkaniowe mogą liczyć klienci, którzy złożą wnioski kredytowe w ramach projektu rządowego "Rodzina na swoim" oraz spełniają wszystkie warunki stawiane przed potencjalnymi kredytobiorcami. Warto pamiętać, że kredyt mieszkaniowy 3x0 jest kredytem promocyjnym, a więc promocja dotyczy tylko osób, które złożą wnioski w terminie od 17 stycznia do 4 marca 2011 roku. I jeszcze kilka końcowych uwag na temat tego kredytu: kredyt mieszkaniowy 3x0 udzielany jest tylko w złotówkach, jako, że jest to kredyt z dopłatami rządowymi przez pierwsze 8 lat kredytobiorca będzie miał dopłaty do 50% odsetek, ponadto nie musi mieć wkładu własnego, a bank mimo iż nie pobierze opłat za wycenę nieruchomości to odbędzie się ona na korzystnych warunkach dla kredytobiorcy. Okres kredytowania wynosi 35 lat, a wysokość marży kredytobiorca ustala osobiście z doradcą bankowym. Z preferencyjnego kredytu "Rodzina na swoim" warto skorzystać, ponieważ program ten jest powoli wygaszany i potrwa tylko do 2012 roku. Ostatnie wnioski będą więc przyjmowane do 31 grudnia 2012 roku. Niestety w projekcie zmian jakie są planowane na 2011 rok nie zostali uwzględnieni single.

 

Szukasz kredytu mieszkaniowego „Rodzina na swoim”? Sprawdź ofertę 3x0 w Lukas Bank

Podziel się swoją opinią na temat Lukas Bank.


AlertFinansowy.pl

Dodaj do:dodaj do wykop.pldodaj do twitter.pl