Redaktor,    17 kwietnia 2014

Od najdawniejszych czasów, człowiek ważne wydarzenia dokumentował na wiele różnych sposobów, to dzięki nim dzisiaj tak wiele wiemy o historii naszych przodków, gospodarki kraju czy wydarzeń politycznych. Jednakże wszelakie dokumenty to bardzo delikatne i kruche świadectwa, często narażone na różnego rodzaju czynniki mogące je uszkodzić.

Redaktor,    10 marca 2014
Kredyt bez zaświadczeń, bik, poręczycieli, kredyt od ręki, itd. Gdzie ten czas i gdzie taka polityka bankowa, która umożliwiała starania się o taki kredyt. Zresztą teraz też można starać się o podobne kredyty, ale z pewnością bardzo trudno będzie nam je uzyskać.

AlertFinansowy.pl,    23 lutego 2011
Rodzina na swoim Mimo niekorzystnej sytuacji na rynkach finansowych Europy, mimo wahań złotego oraz wprowadzenia w życie rekomendacji T, banki nadal prowadzą akcję kredytową na rynku kredytów hipotecznych i mieszkaniowych.

AlertFinansowy.pl,    13 lipca 2010
Witamy po przerwieWitamy serdecznie po krótkiej przerwie związanej z przygotowywaniem zmian technicznych na naszym portalu. Już wkrótce chcielibyśmy wdrożyć kilka nowych funkcjonalności dlatego też w przypadku wystąpienia ewentualnych problemów technicznych na stronie z góry serdecznie przepraszamy.

AlertFinansowy.pl,    12 lutego 2010
zmiana_konta2.jpgPostanowiliśmy sprawdzić jak wygląda w praktyce znajomość rekomendacji Związku Banków Polskich. W tym celu udaliśmy się z kamerą do Złotych Tarasów w Warszawie. Sprawdźcie sami, co ustaliliśmy.

AlertFinansowy.pl,    12 lutego 2010
millenium_reklama.jpgW czasach gdy kredyty hipoteczne były łatwiej dostępne, a deweloperzy świętowali kolejne tryumfy powstała ciekawa kampania reklamowa banku Millennium. Tworzyły je trzy spoty z gwiazdami naszej sceny muzycznej. Trzeba przyznać, ze wpadały ucho. Pamiętacie je jeszcze?

AlertFinansowy.pl,    12 lutego 2010
oszustwa fishingBanki prześcigują się w tworzeniu coraz lepszych systemów zabezpieczeń transakcji – przedwczoraj pisaliśmy o tokenach GSM. Ale przestępcy również nie próżnują i opracowują metody, dzięki którym mogą zdobyć poufne dane klientów instytucji finansowych. W jaki sposób jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwo i na co powinniśmy zwracać uwagę surfując po Internecie?