Znajdź kartę kredytową dla siebie

PLN

Comperia.pl - porównywarka finansowa

Karty kredytowe

Portal AlertFinansowy.pl to najlepsze źródło informacji na temat kruczków znajdujących się we wnioskach i regulaminach kart kredytowych. Powiemy Ci, jaki musisz mieć minimalny dochód, żeby otrzymać kartę kredytową i z jakim to się wiąże limitem. A może chciałbyś mieć złotą albo platynową kartę kredytową? Na Alertfinansowym.pl przeczytasz, która z dostępnych kart kredytowych jest najbardziej prestiżowa. Jeśli wydaje Ci się, że kilkudziesięciodniowy darmowy kredyt na karcie kredytowej jest podpuchą podpowiemy Ci, gdzie szukać ukrytych opłat. Lepiej dowiedzieć się o nich od nas niż później płacić krocie.

Karty kredytowe to też duże pole do popisu dla oszustów. Czy ubezpieczenie Twojej karty kredytowej jest konieczne i przydatne czy to pieniądze wyrzucone w błoto, a raczej prosto do kasy banku? Alertfinansow.pl sprawdza dla Ciebie, gdzie karty kredytowe spłaca się przelewem z konta, a które banki wymagają wizyty w okienku lub wpłatomacie. Na pewno zastanawiasz się, jak bardzo karta kredytowa obniża Twoją zdolność kredytową. U nas się dowiesz! Razem z Wami analizujemy karty partnerskie i rabaty jakie oferują.

04 lutego 2015

Kiedy potrzebujesz dodatkowych środków finansowych na najpilniejsze wydatki, rozważasz, która forma finansowania będzie dla Ciebie jak najkorzystniejsza. Karta kredytowa może przez długi czas dodatkowo zasilać Twój budżet, a pożyczka krótkoterminowa da Ci szybki, jednorazowy zastrzyk pieniędzy. Który produkt finansowy wybrać i jakie są ich wady i zalety.

Alertfinansowy.pl,    10 listopada 2009
visa_mBankDostaliśmy email od Krisa82: "Mam kartę kredytową w mbanku i wypłaciłem w bankomacie trochę pieniędzy. W domu zorientowałem się, że użyłem karty kredytowej zamiast debetowej. Kartę kredytową aktywowałem 30 października. Okres rozliczeniowy trwa do 10 dnia każdego miesiąca. Czy to była transakcja gotówkowa i zostaną naliczone odsetki? Czy może będę mógł spłacić kwotę minimalną, a później resztę?"

Alertfinansowy.pl,    20 października 2009
Dane kart kredytowychW ostatnich dniach zostały zablokowane karty kredytowe banków Pekao SA, Multibanku oraz PKO BP z powodu wycieku danych w Hiszpanii. Bankowcy apelują o sprawdzanie wyciągów z kont i zgłaszanie nieprawidłowości do swoich oddziałów.