Znajdź konto osobiste dla siebie

PLN

Comperia.pl - porównywarka finansowa

Konta

W artykułach portalu AlertFinansowy.pl znajdziesz informacje dotyczące kont osobistych oraz zarządzania środkami pieniężnymi. Często przeprowadzamy porównanie ofert kont oszczędnościowych oraz zwykłego konta osobistego z różnych banków. Publikujemy rankingi najlepszych ofert oraz wyjaśniamy wszystkie niejasności, z którymi przeciętny klient banku ma problem. Poruszamy również pojedyncze skomplikowane przypadki, na które zwracają uwagę nasi czytelnicy. Prześwietlamy wszystkie najnowsze propozycje banków, gdy tylko pojawią się w ich ofercie.

Nie wiesz które konto bankowe wybrać – sprawdź w naszych alertach. Porównaj konto osobiste w różnych bankach. Sprawdź, w których nie musisz płacić za przelewy internetowe i za kartę płatniczą. Zobacz gdzie najbezpieczniej przechowywać pieniądze. Wyszukaj opinii w naszym portalu – dowiedz się, które konto powinieneś wybrać. Jeśli masz jakieś wątpliwości – pytaj śmiało!

Monitorujemy pełną ofertę banków dla klientów indywidualnych, współpracując z takimi bankami jak ING Bank Śląski, Bank Millennium, AIG Bank Polska, Alior Bank, Allianz Bank Polska, Bank BPH,
BRE Bank, Bank Zachodni WBK, Bank Ochrony Środowiska, Banki Citi Handlowy, Bank Gospodarstwa Krajowego, Bank Gospodarki Żywnościowej, Bank Pocztowy, Deutsche Bank Polska, DnB Nord, Meritum Bank, Eurobank, Fortis Bank Polska, GE Money Bank, GETIN Bank, Inteligo, Invest Bank, Kredyt Bank, Lukas Bank, MBank, MultiBank, Noble Bank, Nordea Bank Polska, PKO BP, Pekao SA, Polbank, Raiffeisen Bank Polska, Santander Bank oraz SKOK.

14 listopada 2014

Na co zwracać uwagę przy wyborze konta osobistego?
Większość operacji bankowych wykonujemy przez konta osobiste. Nie dziwi więc fakt, że klienci szukają takiego banku w którym opłaty za prowadzenie, przelewy wewnętrzne i każde kolejne operacje będą jak najniższe.

Alertfinansowy.pl,    26 listopada 2009
citi handlowyJedna z naszych alertowiczek zauważyła ciekawą ofertę jednego z banków: "Citi Handlowy ma nową ofertę Konta SuperOszczędnościowego (ok. 7%), ale warunkiem jest, że nie wypłaci się pieniędzy z konta. Piszą, że można wypłacić pieniądze za darmo, ale straci się zarobione oprocentowanie. Niezła ściema! Niby za darmo, ale traci się oprocentowanie..."

Alertfinansowy.pl,    18 listopada 2009

BZWBK konto dla kobietCzegoś takiego jeszcze nie było! Jeśli założysz nowe konto dla kobiet - "Konto na Obcasach", dostaniesz dodatkowo partnera, a nawet kilku! Trzeba przyznać, że bank BZ WBK się postarał. Pełna optymalizacja usług: konto i partner, w dodatku taki, który będzie kobiecie pomagał w zakupach!