Znajdź konto osobiste dla siebie

PLN

Comperia.pl - porównywarka finansowa

Konta
Partner dla kobiet gratis
18 listopada 2009
 

BZWBK konto dla kobietCzegoś takiego jeszcze nie było! Jeśli założysz nowe konto dla kobiet - "Konto na Obcasach", dostaniesz dodatkowo partnera, a nawet kilku! Trzeba przyznać, że bank BZ WBK się postarał. Pełna optymalizacja usług: konto i partner, w dodatku taki, który będzie kobiecie pomagał w zakupach!


Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

BZWBK jako pierwszy bank zaryzykował stworzenie konta specjalnie dla kobiet. Konto oferuje kilka rozwiązań, na które podobno kobiety zwracają uwagę. Przede wszystkim bank zadbał o dużą ilość partnerów w postaci sklepów odzieżowych i obuwniczych oferujących zniżki. Robiąc zakupy kartą Visa na Obcasach dodatkowo zwracany jest 1% wydawanych pieniędzy.

Konto osobiste 360°

Można też skorzystać z pakietu Ubezpieczeń na Obcasach, które obejmują np. zachorowania na poważne choroby kobiece (nowotwór złośliwy sutka i szyjki macicy), Home Assistance (usługi np. ślusarza, hydraulika), Car Assistance (m.in. holowanie, pomoc w naprawie samochodu) oraz infolinię „Asisstance dla kobiet”, która oferuje całodobową pomoc w organizacji np. opiekunki do dzieci czy wizyt u kosmetyczki.

Idea konta trafia w najczulszy punkt płci pięknej: w zamiłowanie do wydawania pieniędzy. Tańsze zakupy, wielu partnerów obdarowujących prezentami i to bez zobowiązań – po prostu sielanka. Jeśli dodamy do tego jeszcze pakiet ubezpieczeń z pomocną infolinią, która wyszuka nam fryzjera i opiekunkę do dziecka – to już pełnia szczęścia!

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Dodaj do:dodaj do wykop.pldodaj do twitter.pl