Znajdź konto osobiste dla siebie

PLN

Comperia.pl - porównywarka finansowa

Konto osobiste

Wydaje Ci się, że ofertę kont osobistych ze wszystkich banków musiałbyś przeglądać miesiącami, żeby zdecydować się na to najlepsze? Prawdopodobnie istnieje takie konto osobiste, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, ale gdzie ono jest? Alertfinansowy.pl prześwietla konta osobiste i dowiaduje się, które jest tylko pseudo darmowe, a które proponuje relatywnie duży zakres usług do swojej ceny. U nas przeczytasz o kredycie w rachunku bieżącym i ile limit debetowy w koncie osobistym kosztuje. Na portalu znajdziesz wiadomości na temat kart płatniczych dodawanych do konta osobistego. Powiemy Ci, czym różni się współwłaściciel konta osobistego od pełnomocnika.

Konto osobiste najczęściej wiąże się z dostępem przez internet i telefon. Zastanawiasz się czy jest to bezpieczne? Lepiej mieć listę haseł, hasła SMS-owe czy token? Odpowiedzi na pytanie, czy banki oferują oprocentowane konto osobiste czy rozsądniej jest założyć konto oszczędnościowe, znajdziesz na Alertfinansowy.pl. Wiemy wszystko o kontach walutowych i chcemy podzielić się tą wiedzą! Zobacz co się stanie, gdy nagle przestaniesz spełniać warunek uprawniający Cię do prowadzenia danego konta osobistego. Kiedy bank dowie się, że straciłeś status studenta a kiedy zaproponuje Ci przejście na lepszy pakiet, bo zauważy Twoje wyższe zarobki. Warto się zainteresować, bo konto osobiste to podstawa!

Alertfinansowy.pl,    28 października 2009

Alior Bank, obsługa klienta, infolinia, e-mail, kontoJeśli zastanawiasz się nad wyborem banku, musisz poznać jego ofertę. Nie mając czasu na wycieczkę do oddziału, możesz skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo. Tym razem przetestowaliśmy telefoniczną i elektroniczną obsługę klienta w Alior Banku.

Alertfinansowy.pl,    16 października 2009

BOŚ BankOstatnie tygodnie przynoszą nowe oferty BOŚ Banku. Opisywaliśmy już lokatę jednodniową „Każdy Dzień Dobry”, która zyskała nasze uznanie (czytaj tutaj). Tym razem wybór padł na ''Konto Wyjątkowe'', które naszym zdaniem takie wyjątkowe już nie jest. Aby przybliżyć wszystkim temat zapraszamy na seans i krótką analizę możliwości ''Konta wyjątkowego''.