Znajdź kredyt gotówkowy dla siebie

PLN

miesięcy

Comperia.pl - porównywarka finansowa

Kredyt gotówkowy

Zabrakło Ci gotówki, a rodzina i znajomi nie mają pieniędzy, żeby Cię poratować? Ostatnią deską ratunku jest kredyt gotówkowy. Pytanie czy będziesz potem w stanie spłacić odsetki od takiego kredytu gotówkowego. Na Alertfinansowy.pl możesz sprawdzić, które kredyty gotówkowe są najdroższe i gdzie zapłacisz przerażające prowizje. Oferty kredytów gotówkowych prześwietlimy pod względem ilości rat i kwoty, którą możesz otrzymać. Nauczymy Cię jak czytać umowy o kredyty gotówkowe, żeby bank nie wpuścił Cię w maliny. Alerty innych użytkowników naprowadzą Cię na kredyt gotówkowy, który wymaga najmniej formalności. Jeśli chcesz wziąć kredyt gotówkowy, na pewno sprawdzą w banku Twoją historię kredytową. Chcesz wiedzieć co na Ciebie mają? Powiemy Ci jak!

Nie wiesz czy ustawa antylichwiarska dotyczy też kredytu gotówkowego w Twoim banku? Zastanawiasz się czy kredyt gotówkowy wymaga zabezpieczeń? I o co chodzi w tym żyrowaniu? Wszystkie informację dotyczące kredytów gotówkowych znajdziesz na portalu AlertFinansowy.pl

23 marca 2015

Korzystanie z pożyczek internetowych wiąże się z pewnymi niebezpieczeństwami: możliwością przechwycenia danych osobowych przez oszustów, hakerów, czy trafieniem na fałszywą firmę pożyczkową, wyłudzającą opłaty weryfikacyjne. To nie wszystko, ale większości tych zagrożeń można uniknąć, stosując się do kilku podstawowych zasad korzystania z pożyczek online.

14 stycznia 2015

Pożyczka i kredyt często są postrzegane jako synonimy. W rzeczywistości jednak istnieje pomiędzy nimi wiele różnic. Każdy kredyt jest formą pożyczki, ale już nie każda pożyczka kredytem. Przede wszystkim ten drugi produkt mogą oferować tylko i wyłącznie banki, czyli instytucje chronione Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. Kredyt, dosyć słusznie, uchodzi za rozwiązanie bardziej bezpieczne. Przede wszystkim banki podlegają wielu normom i kontrolom. Wzrasta więc szansa na to, że są uczciwe. Z szybkimi pożyczkami jest troszkę inaczej...

07 stycznia 2015

Własna działalność to wyzwanie i duża odpowiedzialność, w tym również finansowa. Każdy czynnik ma wpływ na progres i ponoszone koszty. Szczególnie zaś kosztowne staje się użytkowanie służbowych samochodów.

Redaktor,    29 lipca 2014

Zaciągnięcie zobowiązania w pozabankowej firmie jest sprawą prostą i szybką. Co robić, gdy nasza sytuacja finansowa zmieniła się na tyle, że rata stanowi istotne obciążenie budżetu domowego?

05 maja 2014
Cele mieszkaniowe, obejmujące m.in. zakup czy budowę nieruchomości albo remont, nadbudowę czy przebudowę mieszkania lub domu, na ogół finansowane są za pośrednictwem kredytu lub pożyczki hipotecznej. Niemniej, można je zrealizować również zaciągając kredyty gotówkowe. Czy jednak takie rozwiązanie może być opłacalne dla kredytobiorcy?

Alertfinansowy.pl,    24 listopada 2009
pkobpMarek napisał do nas w sprawie jednego z największych banków w Polsce: "Moja żona chciała wziąć kredyt w PKO BP, ale po wszystkich papierkowych procedurach okazało się, że bank go nie udzieli. Problem w tym, że żona nie wie, dlaczego go nie dostała. Czy bank może, tak sobie, nic nie wytłumaczyć i nie dać kredytu?

Alertfinansowy.pl,    02 listopada 2009
"Kręci mi się już głowie od kombinowania czy lepiej wziąć kredyt czy pożyczkę. Potrzebuję trochę pieniędzy na święta. Pogadałem z sąsiadem, który namawiał mnie żebym wziął pożyczkę. Póżniej żona mówiła, że rozmawiała z siostrą i lepiej wziąć kredyt. Wszystko fajnie tylko nie wiem czy jest jakaś różnica między kredytem a pożyczką. Dla mnie to jest to samo".