Znajdź kredyt mieszkaniowy dla siebie

PLN

PLN

lat

PLN

lat

Comperia.pl - porównywarka finansowa

Kredyt mieszkaniowy

Alertfinansowy.pl pomoże Ci wybrać kredyt mieszkaniowy na miarę Twoich oczekiwań. Przekonasz się, co jest napisane w umowach najdrobniejszym drukiem i na co szczególnie zwrócić uwagę. Znajdziemy banki, które oferują kredyty mieszkaniowe na 100 procent wartości nieruchomości. Tu uzyskasz informacje, czy bardziej opłaca się spłacać kredyt mieszkaniowy w równych czy malejących ratach. Podpowiemy Ci w jakiej walucie najlepiej wziąć kredyty mieszkaniowe. Czy warto kupić mieszkanie na kredyt w euro skoro za kilka lat najprawdopodobniej będzie to waluta obowiązująca w naszym kraju? Na pewno zastanawiasz się, który bank da Ci wakacje kredytowe i czy spłatę kredytu mieszkaniowego można przesunąć o kilka lat.

 

Na portalu AlertFinansowy.pl uzyskasz informacje, gdzie i na jakich zasadach bank ubezpiecza życie osoby biorącej kredyt mieszkaniowy i kto ma prawo do świadczenia z takiej polisy. Dowiesz się, jakie są inne dostępne formy zabezpieczeń i na czym one polegają. Alerty innych użytkowników portalu, którzy kiedyś ubiegali się o kredyt mieszkaniowy, powiedzą Ci, gdzie procedury uzyskania kredytów mieszkaniowych są najbardziej zawiłe, a gdzie nie trzeba donosić tysiąca papierów. Czy karty kredytowe dodawane do kredytu mieszkaniowego są opłacalne czy banki w ten sposób nas naciągają? Prześwietlimy każdą ofertę!

Alertfinansowy.pl,    28 października 2009
Rząd chce zrezygnować z dopłat do kredytów mieszkaniowych w programie "Rodzina na swoim". Za to zamierza zachęcić deweloperów do budowy mieszkań na wynajem. Lokatorzy będą mogli je wykupić w ciągu dziesięciu lat.

Alertfinansowy.pl,    23 października 2009
Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał za niedozwolone jedno z dwóch postanowień w umowach kredytów hipotecznych stosowanych przez BRE Bank.