Znajdź lokatę dla siebie

PLN

Comperia.pl - porównywarka finansowa

Lokaty

AlertFinansowy.pl prezentuje porównania lokat bankowych w różnych bankach, opis lokat walutowych oraz warunków ich udzielania. Sprawdź według jakiego schematu działają lokaty strukturyzowane i co to jest lokata overnight. Zobacz jak możesz całkowicie legalnie obejść podatek Belki, wybierając lokaty jednodniowe. Naucz się oszczędzać dzięki lokatom terminowym. Dowiedz się od czego uzależniona jest wielkość odsetek, jak są kapitalizowane i kiedy możesz upłynnić zgromadzone środki pieniężne. Decyduj osobiście o tym jak oszczędzasz – lokaty miesięczne, lokaty kwartalne albo roczne?
A może polisolokata? Idealny wybór jeśli chcesz łączyć ubezpieczenie na życie z inwestycją w lokatę bankową.

W alertach portalu AlertFinansowy.pl znajdziesz dokładne wskazówki dotyczące tego jak sprawdzić o ile powiększą się Twoje oszczędności po uwzględnieniu m.in. podatku Belki. Ale możesz również nauczyć się jak nie płacić podatku od zysków kapitałowych, jeżeli umiejętnie potrafisz zarządzać swoimi oszczędnościami. Sprawdź jakie są fakty i mity dotyczące lokat strukturyzowanych oraz gdzie możesz założyć lokatę przez Internet. Zobacz czym jest konto lokacyjne i czy opłaca się z niego korzystać. Bądź na bieżąco - analizujemy jakie zmiany wprowadziły banki odnośnie oprocentowania depozytów. Dowiedz się, czy wciąż warto korzystać z lokat terminowych przy tak korzystnym oprocentowaniu lokat overnight.

17 grudnia 2014

Na rynku polskim dał się poznać głównie jako bank, który przez długie lata nie miał standardowych oddziałów z pełną obsługą kasjerską. Jednak po kilku latach funkcjonowania bank zmienił nieco strategię i jako ponownie jako pierwszy bank na rynku polskim trafił ze swoimi mini oddziałami do galerii i centrów handlowych. Ciągle był o krok przed konkurencją, ale czy nadal utrzymuje taki styl wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów?

25 kwietnia 2014
Mimo, iż w dzisiejszym świecie słowa "fundusze" oraz "inwestycje" towarzyszą nam na każdym kroku, chwilami czujemy się zagubieni. Ilość możliwości i ofert, potrafi być przytłaczająca. Trudno wtedy wybrać odpowiednią ofertę, faktycznie dopasowaną do naszych potrzeb. Są to jednak dość kluczowe aspekty w naszym życiu, dlatego warto dowiedzieć się, czym dokładnie są fundusze inwestycyjne. Fundusze inwestycyjne, jak sama nazwa wskazuje, to rodzaj inwestowania własnego wkładu pieniężnego, w różnego rodzaju akcje czy obligacje.

AlertFinansowy.pl,    26 stycznia 2010
alert-news-teraz-latwiej-otworzysz-lokateChcesz założyć lokatę w banku bez konieczności wizyty w banku i zakładania rachunku? Bank DnB NORD uruchomił serwis internetowy, w którym możesz założyć lokatę terminową szybko i łatwo, bez wychodzenia z domu i bez posiadania w DnB NORD rachunku.

Alertfinansowy.pl,    18 listopada 2009

Ministerstwo FinansówNie od dziś wiadomo, że jak się nie zatroszczymy sami o siebie, to nikt za nas tego nie zrobi. Oczy i uszy trzeba mieć szeroko otwarte, zwłaszcza w kwestiach finansowych. Trwają teraz spory czy od lokaty jednodniowej musimy zapłacić podatek czy nie? Adrenalina rośnie, a jakie są fakty?